TR | EN
My Industry: Construction
WELL CALL YOU
WELL CALL YOU

Power Systems / About Us

JCB'nin endüstriyel dizel motorları performans ve teknolojide öne çıkmaktadır. JCB Off-highway ekipman pazarlarında çok çeşitli orta sınıf uygulamalar için dünya lideri endüstriyel dizel motor çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve satışını başarıyla sürdürmektedir. JCB endüstriyel dizel motorları, Off-highway pazara kalite, güvenilirlik, değer ve performans sunan "kişiye özel paket çözümler" sunar.


JCB Güç sistemleri 2005 yılında JCB Dieselmax motorunun piyasaya sürülmesinden bu yana inanılmaz bir başarı öyküsü sürdürmektedir.


JCB motorlar gerek JCB makinalar üzerinde gerekse de OEM kullanımlarda deniz seviyesinden yüksek rakımlı bölgelere, sıcak iklimlerden soğuk bölgelere, aşırı nemli coğrafyalara, tarım, tünel ve maden gibi en zorlayıcı uygulamalarda yüksek performansla çalışmaktadır.


JCB motorlar üretilmeye başlandığı 2004 yılından bu yana inanılmaz yüksek teknolojik gelişim ve üretim kapasitesine sahip olmuştur. JCB motorlar, Tier II ile Tier4f( EU Stage V) aralığında tüm emisyon sınıflarına uygun motorlar üreterek müşterilerine sunmaktadır.