TR | EN
My Industry: Construction
WELL CALL YOU
WELL CALL YOU

After Selling

Yaratıcı çözümleri ve geleceğe yatırımları ile müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışan satış sonrası hizmetler birimleri, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.


Sif İş Makinaları olarak satış sonrası faaliyetlerimizi Ankara, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Bursa, İzmir ve Adana ‘da bulunan 6 Sif merkez servisimiz ve 25 yetkili servisimiz ile sürdürmekteyiz.


Sif servisleri ve yetkili servislerimiz servis hizmetlerini atölye ortamında ve mobil olarak vermekte, müşterilerimize en etkin çözümü sağlayacak esnekliği sağlamaktadır. Yüksek yedek parça bulunabilirliği, servis taleplerine en geç 24 saatte cevap verilebilmesi ve ilk müdahalede kesin çözümün sağlanabilmesi hedefleriyle Sif müşterileriyle iş birlikteliğimiz kesintisiz devam ettirilmektedir.


Hızlı servis felsefesiyle, SİF Genel Merkez’e bağlı olarak tam donanımlı USTA MOBİL araçları ve bölgesel çalışan Servis Mühendisleri ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.


Gerekli durumlarda Sif Merkezde görevlendirilen aplikasyon ve servis mühendislerimizle en hızlı ve efektif çözümü sağlayacak şekilde servislerimizle koordine çalışmalar yürütülmektedir.


Konusunda Uzman mühendis ve teknisyen kadrolarımız bilgilerini tazelemek ve gelişen teknolojiler konusunda bilgilendirilmek için periyodik olarak online ve yüz yüze eğitimler ile desteklenmektedir.


JCB orijinal yedek parçaları, güvenilirlik, performans ve sağlamlık özellikleri ile dünya çapında tanınmaktadır. Beklenen yüksek standartları karşılayan, sizin ihtiyacınıza yönelik olarak JCB mühendisleri tarafından özenle dizayn edilen parçalar, JCB'nin etkileyici, yüksek otomasyona sahip Dünya Yedek Parça Merkezi'nden (World Parts Center), dünyanın dört bir yanına hızlı bir şekilde sevk edilmektedir.