TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Servis ve Yedek Parça

Makinalarınızdan artık daha fazlasını bekliyorsunuz: daha fazla verimlilik, daha fazla güvenilirlik, daha fazla performans. Bu nedenle, üstün hizmet sizin için büyük önem taşıyor.

JCB, makinaların geliştirilmesine ve üretimine verdiği önemi, yaygın servis ağı aracılığı ile, bu makinaların korunması için de vermektedir.

Yaratıcı çözümleri ve geleceğe yatırımları ile müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışan satış sonrası hizmetler birimleri, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Bütün hizmetlerimiz, konusunda en iyilerden oluşan, SİF - JCB mühendisleri tarafından verilmektedir ve servis personellerimiz, problemlere en hızlı çözümü getirebilecek seviyede uzmanlık bilgisine sahiptirler.

SİF İş Makinaları, 2013 yılında SİF Ankara Servis, 2015 yılında SİF Bursa Servis ve 2016 yılında açmış olduğu İstanbul Anadolu Servis ağıyla yatırımlarına devam etmekte ve müşterilerine HIZLI ve KESİN çözüm üretmeyi hedeflemektedir.  
Hızlı servis felsefesiyle, SİF Genel Merkez’e bağlı olarak tam donanımlı USTA MOBİL araçları ve bölgesel çalışan Servis Mühendisleri ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

JCB orijinal yedek parçaları, güvenilirlik, performans ve sağlamlık özellikleri ile dünya çapında tanınmaktadır. Beklenen yüksek standartları karşılayan, sizin ihtiyacınıza yönelik olarak JCB mühendisleri tarafından özenle dizayn edilen parçalar, JCB'nin etkileyici, yüksek otomasyona sahip Dünya Yedek Parça Merkezi'nden (World Parts Center), dünyanın dört bir yanına hızlı bir şekilde sevk edilmektedir. SİF İş Makinaları ise JCB distribütörleri arasında yedek parça cirosu en yüksek olan firma ünvanı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

SİF İş Makinaları, JCB'nin verdiği destekle, sayıları sürekli artan SİF Merkez Servisleri, USTA MOBİL araçları, tüm Yetkili Servisleri ve Satış Sonrası Hizmetler kadrosuyla, JCB standartlarında kaliteli yedek parça ve servis hizmeti vermektedir. Hedefimiz sizin %100 memnuniyetinizdir ve bu, müşterilerimizi birinci sırada tutma sözümüzün bir parçasıdır.
 
SİF SERVİS YAPILANMASI

Türkiye genelinde 34’ü aşkın yetkili servis ağıyla hizmet veren SİF İş Makinaları müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Türkiye servis yapılanmasında mevcut olan tüm servislerimiz Sif İş Makinalarının düzenlemiş olduğu kriterlerden oluşan 100 soruluk puanlama listesi ile senede iki defa SIF personeli ve farklı bir denetleme firması tarafından aşağıda belirtilen konu başlıkları çerçevesinde denetlenmektedir.
         Çevre ve Atık Yönetimi
         Garanti ve Makine Teslimatı
         İş Sağlığı ve Güvenliği
         Kurumsal Kimlik
         Tesis Fiziki Standartlar
         Tesis Hizmet Kalitesi
         Donanım, Ekipman ve Aletleri
         Personel/Eğitim
Bu denetleme kriterleri dışında servislerimiz her üç aylık dönemlerde SIF tarafından yapılmakta olan “Servis Anketi” ve “Müşteri Anketi” olarak adlandırılan anket sonuçlarına göre değerlendirilmektedir. Yapılan bu çalışmalar servis hizmet kalitesi, yetkili servis davranışı, satış uzmanları performansı gibi bilgiler vermekte ve alınan puanlar yetkili servislerin yılsonu değerlendirmelerinde kullanılmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda Servis Hizmet Kalitemizin arttırılması doğrultusunda çalışmalar yapılmaktadır.
 
Servis noktalarını görmek istediğiniz şehri seçin ya da tüm servis noktalarını görmek için buraya tıklayın.