Kullanım Koşulları:
Bu siteyi kullanmak için SİF İş Makinaları Pazarlama A.Ş. ("SİF JCB") aşağıda belirtilmiş koşul ve şartlarını kabul etmek zorunludur. Aşağıda belirtilmedikçe başka bir şart uygulanmayacaktır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

Yetki
Bu site, tarafımızdan Türkiye’den yönlendirilmektedir ve Türk yasalarına uygun olup, bu yasalara göre düzenlenecektir. Sitede yer alan bilgiler, diğer bir ülkenin kanunlarına uygun olmayabilir. Siteye Türkiye dışından erişmekteyseniz, bunu kendi inisiyatifinizle gerçekleştirirsiniz. Herhangi bir yerel kanuna uyumdan ve bu kanunlar nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir yükümlülükten doğacak hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir. Sadece Türkiye Mahkemeleri’nin yargı yetkisi bulunmaktadır.

Seçme Olanakları
Siteye bırakacağınız bilgilerinizden, sizi ürünlerimiz ve hizmetler konusunda bilgilendirebilmek veya gerektiğinde bu konularda size soru yöneltebilmek amacıyla yararlanabiliriz. Bu tür anket ya da etkinliklere katılıp katılmamak tümüyle sizin seçiminizdir. Bize izin vermemeniz durumunda verileriniz istediğiniz şekilde erişime kapalı tutulur.

Telif Hakkı
Bu site ve içindekilerin tüm telif hakları başka türlü belirtilmedikçe SİF JCB’ye aittir. SİF JCB’yi kaynak ve sahip olarak belirttiğiniz sürece materyallerin bir kopyasını kendi kişisel ve ev kullanımınız için bilgisayarınıza indirebilir veya çıktı alabilirsiniz. Bunun haricinde hiçbir materyal hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz, iletilemez, değiştirilemez ya da dağıtılamaz. Eğer site veya sitede yer alan materyallerle ilgili herhangi başka bir şey yapmak istiyorsanız lütfen bize pazarlama@sif.com.tr adresinden ulaşınız.

Marka
Aksi belirtilmedikçe, SİF İş Makinaları Pazarlama A.Ş. ("SİF JCB") internet sitesinde yer alan markalar, model isimleri, şirket logosu ve amblem marka haklarına tabidir.

Değişiklikler
Sitedeki materyalleri herhangi bir zamanda değiştirme veya silme hakkımızı saklı tutarız ve herhangi bir zamanda bu terimleri gözden geçirip düzeltebiliriz.

Bilgilerin Doğruluğu
Sitenin doğru ve güncel bilgiler içermesi için mantıklı tüm çabaları göstermekteyiz. Fakat bilgilerin doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemekte ya da beyanda bulunmamaktayız. Sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ya da eksiklikten doğacak sorumluluğu kabul etmemekteyiz. SİF JCB ürün ve hizmetleri hakkındaki bilgiler sadece tanıtım amaçlıdır ve bunlar üzerinden hareket edilmemelidir.

Linkler
Bu site, tamamen bu siteden bağımsız olan diğer web sitelerinin linklerini içermektedir. Bu web sitelerinin içerikleri için herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve içeriklerini tasdik etmemekteyiz. Bu siteye link vermek yasaktır.

Feragat
Tüm zımni garantiler, Türkiye yasalarının izin verdiği ölçüde dışarıda bırakılmıştır. Bu siteyi kullanarak içindeki herhangi bir bilgiye göre hareket etmemeyi kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir koşul altında, bu sitedeki veya bu site ile bağlantılı herhangi bir web sitesindeki materyallerin ve sitede sunulan hizmetlerin kullanımı sonucu meydana gelebilecek hiçbir doğrudan, dolaylı veya kaza sonucu meydana gelebilecek zarar ya da hasardan sorumlu olmayacağımızı beyan ederiz.

Şifreler
Bu sitedeki bazı alanlara giriş kendilerine verilen şifreyi kullanan, izin verilen kişilerle sınırlıdır. Bir şifreyi herhangi bir zamanda kaldırma ya da değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Şifrenizin herhangi bir şekilde izinsiz kullanımından SİF JCB sorumlu olmayacaktır.